INSIST Practitioner pilot training materials in Polish

This summary version of the training materials in Polish is accesible to the participants of the INSIST Pilot seminar.
(Make sure to be connected with your user account to be able to download the document):

 • PL - Sukcesja w firmach rodzinnych materialy szkolenie 26 kweitnia 2016

INSIST Training materials in Hungarian (Practitioner pilot)

This summary version of the training materials in Hungarian is accesible to the participants of the INSIST Pilot seminar (Make sure to be connected with your user account to be able to download the documents):

 1. HU - INSIST Stratégia modul összefoglaló
 2. HU - INSIST Pénzügyi jogi modul összefoglaló
 3. HU - INSIST Szocio-kulturális modul összefoglaló
 4. HU - INSIST Mentorálás modul összefoglaló

    
  

 Presentations at the pilot seminars:

 1. HU - INSIST Szocio-kulturális modul diasor
 2. HU - INSIST Stratégia modul diasor
 3. HU - INSIST Pénzügyi-jogi modul diasor_1 and HU - INSIST Pénzügyi-jogi modul diasor_2 and HU - INSIST Pénzügyi-jogi modul folyamatábrák
 4. HU - INSIST Mentorálás modul diasor

  

     

   

Kontekst seminariów pilotazowych

participative trainingWszystkie moduły szkoleniowe INSIST są zajęciami pilotażowymi dotyczącymi „Międzypokoleniowego Transferu MSP na Węgrzech, w Polsce i w Wielkiej Brytanii” w ramach projektu INSIST.

Jeśli jest Pan(i) zainteresowany (a) skorzystaniem z tych seminariów pilotażowych, to proszę o kontakt poprzez zamieszczone tutaj linki.

Seminaria pilotażowe wykorzystują moduły szkolenia INSIST w sposób dostosowany do specyficznych potrzeb danej grupy. Seminaria pilotażowe są bezpłatne (żadnych opłat, są wspierane w ramach programu europejskiego ERASMUS +), jednakże wymagana jest wcześniejsza rejestracja i akceptacja tej rejestracji.

N.B.: dodatkowe informacje i linki są widoczne dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników!

Po zarejestrowaniu (jako użytkownik) poproszony zostanie Pan (i) o podanie pewnych wskazań, które pozwolą lepiej dostosować treści i metody pracy do potrzeb.

 1. Proszę uzyskać konto użytkownika i hasło: proszę zalogować się w dole strony lub stworzyć konto użytkownika (nowy użytkownika musi uzyskać akceptację administratora).
 2. Następnie zostaniesz poproszony o wypełnienie profilu (można najpierw wybrać język klikając na flagę w prawym górnym kącie).
 3. Proszę dostarczyć wskazówek o swoich potrzebach poprzez udzielenie odpowiedzi na pytania quizu w sekcji wymagania wstępne.
 4. Zapewniamy szybką informację na temat motywacji
 5. W czasie ostatniej sesji szkolenia będzie Pan (i) proszony o dostarczenie informacji zwrotnej

Proszę szukać odpowiedniej sesji w swoim kraju w Kalendarzu seminariów pilotażowych, a gdy przejdzie Pan (i) wszystkie etapy wskazane wcześniej, zostanie Pan (i) zaproszona do uczestnictwa w jednym z seminariów pilotażowych lub poproszony (a) o zarejestrowanie się.

Czytaj więcej: Kontekst seminariów pilotazowych